Úklidové služby

Naše soukromá bezpečnostní agentura rozšířila své portfolio poskytovaných služeb také o úklidové služby pro Plzeň a okolí. Jsme schopni vám zajistit rozsáhlé spektrum úklidových služeb na profesionální úrovni. Úklidové služby jsou zabezpečeny podle přání klienta a jsou prováděny zkušenými, vyškolenými a prověřenými pracovníky. 

Úklidové služby Plzeň na míru

Rozsah poskytovaných úklidových služeb se vztahuje na kanceláře, kancelářské budovy a bytové domy – jsme schopni nabídnout vám kvalitní velkoplošný úklid, který může být realizovaný jak denně, tak i nárazově. Záleží jen na vás, v jakém rozsahu máte v úmyslu úklidové služby využít.

Profesionální pracovníci naší společnosti přebírají veškerou zodpovědnost za řádné a kvalitně odvedené úklidové služby. Poskytnou tak žádaný komfort nejen vám, ale i vašim zaměstnancům a v neposlední řadě klientům.

V rámci úklidové služby pro vás zajistíme:

  • denní úklidové služby v kancelářích či bytových domech
  • nárazové úklidové služby v případě potřeby
  • v ceně úklidové služby jsou i úklidové prostředky a pomůcky
  • poradenství v oblasti úklidových služeb – vypracujeme individuální plán úklidové služby šitý na míru vaší společnosti a jejích specifikům

Našim cílem je provádět úklidové služby v takové míře, abychom vyhověli vašim konkrétním představám a přáním.

Úklidové služby si můžete objednat také jako doplňkovou službu, kterou lze kombinovat např. s fyzickou ostrahou objektů, PCO, zajištění recepce/vrátnice a dalšími předměty činnosti bezpečnostní agentury Plzeň.