Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku

Zajistit zabezpečení objektů, to neznamená jen vyslat nějaké pracovníky, aby obstarali daný objekt. Aby byly bezpečnostní služby opravdu efektivní, komplexní a profesionální, je třeba věnovat pozornost také samotné přípravě ostrahy objektů. Bezpečnostní agentura Plzeň nabízí odborné poradenství v oblasti zabezpečení objektů pro všechny, kteří se rozhodli chránit svůj majetek před nezvanými návštěvníky.

Systém ochrany objektu je vždy navržen tak, aby nabízel optimální variantu, která bude zohledňovat typ daného objektu a jeho územní polohu. Pro vytvoření zmiňované optimální varianty zabezpečení objektu je podstatné také zohlednit provozní režim objektu a jeho vybavení prvky mechanické či elektronické zabezpečovací techniky. Důležitým aspektem jsou také veškeré požadavky klienta pro výkon a průběh strážní služby.

Celková koncepce bezpečnostního poradenství vychází z mnoha faktorů, kterými jsou:

  • Podrobné informace poskytnuté ze strany klienta
    Kvalita zabezpečení osob a majetku je přímo úměrná úplnosti poskytnutých informací o hlídaném objektu.
  • Prohlídka hlídaného objektu provedená osobně našimi pracovníky
    Na základě takovéto prohlídky je vytvořena směrnice o výkonu služby, kterou je nutno předem schválit klientem. Na základě této směrnice jsme schopni provést hladkou a bezproblémovou ostrahu hlídaného objektu.
  • Konzultace s klientem
    Pro zajištění kvalitní přípravy a ostrahy je nutná osobní konzultace s klientem.

Díky pečlivé přípravě efektivní ostrahy objektu nejen získáte nonstop ochranu a klid, ale také můžete ušetřit nemalé peníze využitím komplexních služeb bezpečnostní agentury.