Pult centralizované ochrany

Dokonalé zabezpečení objektů, které chrání váš majetek nonstop, se neobjede bez zabezpečovací techniky napojené na pult centralizované ochrany (PCO). Pult centralizované ochrany vám nabízí spolehlivou ostrahu 24 hodin denně a lze jej využívat v objektech jakéhokoli rozsahu a charakteru.

Náš pult centralizované ochrany je obsluhován vyškolenými pracovníky. Svým klientům umožňujeme připojení svého elektronického protipožárního systému (EPS) nebo elektronického zabezpečovacího systému (EZS). Pult centrální ochrany umožňuje bezpečnostní agentuře Plzeň monitorovat neomezený počet objektů a během několika okamžiků zjistit/vyhodnotit riziko, informovat výjezdní skupinu a dát jí instrukce k rychlému zásahu.

PCO je obsluhován stálou operační službou, díky níž máte vždy dokonalý přehled o situaci. Naše zásahové vozidlo je připraveno okamžitě reagovat na signál z centrálního monitorovacího střediska a je připraveno k výjezdu ke střeženému objektu.

Pult centrální ochrany jsme schopni nainstalovat jak do komerčních objektů, tak i do rodinných domů, obchodů, bank, restaurací, kanceláří, hotelů a dalších budov, kde je zabezpečení objektů před nezvanými návštěvníky nutností.

Pult centrální ochrany na měsíc zdarma!

Pro všechny naše nové klienty nabízíme monitorování zdarma po dobu trvání jednoho měsíce. Tato výhodná nabídka ochrany majetku platí i pro klienty, kteří tuto službu již využívají u jiné společnosti. Nabízíme vám měsíc monitorování zdarma, abyste mohli naše kvalitní služby porovnat s konkurencí a přesvědčit se, že bezpečnostní agentura Plzeň se o bezpečí vás i vašeho majetku dokonale postará.